ANA SAYFA

SAMSUN ÖZEL HAREKAT POLİSLERİMİZ 21.02.2018 TARİHİNDE DUALARLA ZEYTİN DALI HAREKATI KAPSAMINDA AFRİN'E GİTTİLER.
20 GÜNDÜR EĞİTİM VE ARAŞTIRMA HASTANESİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ YATMAKTA OLAN ÜYEMİZ BAYRAM TEMÜRKIRAN 'IN ANNESİNİ ZİYARET ETTİK.
ATASAM HASTANESİ YOĞUN BAKIM ÜNİTESİNDE YATMAKTADIR.
DİVANBAŞI DERNEK BAŞKANI SAYIN SEZAHATTİN TEMÜRKIRAN 18.02.2018 GÜNÜ DERNEK BİNASINDA GENÇ NESİLLERLER BERABER. BEDİRHAN GÜNGÖR MUHTEŞEM SESİYLE YORUMLADIĞI 'SELAM GÖTÜRÜN NEBİYE''
2018 YÖRESEL DİVANBAŞI TİRİT PROGRAMINDA GÖREV ALAN GELECEĞİN NESİLLERİNİ DİVANBAŞI DERNEĞİNİ ZİYARET ETTİLER.
DİVANBAŞI DERNEĞİ OKUMA VAKTİ SAMSUN İÇİN OKUMA VAKTİ PROJESİNİ DİVANBAŞI DERNEĞİ OLARAK DESTEKLİYORUZ.
2018 YÖRESEL DİVANBAŞI TİRİT PROĞRAMI DEĞERLİ HOCALARIMIZ DAVUT ÇAKAR - ABDULKADİR YILMAZ VE ADEM KAR IN KURAN_I KERİM VE İLAHİLER OKUMASI İLE BAŞLADI.
Divanbaşı DERNEK Başkanı SEZAHATTİN TEMURKIRAN 6 NCI YÖRESEL DİVANBAŞI TIRIT GECESİ PROGRAMI SONRASI TEŞEKKÜR MESAJI YAYINLADI.
Bir gün gelir biter bu canda bir gün gelir gülen gözlerimiz ağlar bir anda, her zaman dua edelim kalbimizi temizleyelim ölümü hayatımızda hissedelim başınız sağolsun.
YÖRESEL DİVANBAŞI TİRİT GECESİNDE ÖMER SAYGILININ YORUMLADIĞI '' BEN BABAMIM EN HÜZÜNLÜ YANIYIM '' ŞİİRİ SALONDAKİ DAVETLİLER TARAFINDAN DUYGULU ANLAR YAŞANDIĞI GÖZLENDİ.
2018 YÖRESEL DİVANBAŞI TİRİT GECESİ PROĞRAMI YOGUN İLGİ GÖRDÜ. GECEDE BİRÇOK SUNUM YAPILMASI İZLEYENLERİ HEM ÇOŞTURDU HEMDE DUYGULU ANLAR YAŞANMASINA VESİLE OLDU.
2018 YÖRESEL DİVANBAŞI TİRİT PROGRAMINI GENÇ NESİL ÖĞRENCİLERİN OKUDUKLARI BİRBİRİNDEN GÜZEL ŞİİRLERLE YENİLİKLERİNE BİR İLKE İMZA ATTI.
... 10 ...
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret29919
Hava Durumu