ANA SAYFA

ÜYEMİZ DİLAVER CİNSOY'UN EŞİ FATMA CİNSOY VEFAT ETMİŞTİR CENAZESİ 27.03.2018 SALI GÜNÜ KÖYÜMÜZ CAMİSİNDE KILINACAK ÖĞLE NAMAZINA MÜTEAKİBEN DİVANBAŞI MEZARLIĞINA DEFNEDİLECEKTİR. DERNEK ÖNÜNDEN SAAT 10:00 DA ARABA KALKACAKTIR.
VEFAT HABERLERİ - 22/03/2018 🇹🇷İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn Dernek Başkanımız Sayin Sezahattin TEMURKIRAN 'ın Dayısı Necmettin Doyaroglu 'nun eşi Hanife Doyaroğlu ani kalp krizi sonucu vefat etmiştir. Genç yaşta aramızdan ayrılışı bizleri derinden üzmüştür. Merhumenin mekanını cennet olsun. Necmettin Doyaroğlu ve geride bıraktığı tüm sevenlerine Rabbim sabırlar versin. Cenaze 22.032018 persembe bugün öğlen namazına müteakiben kılınacak cenaze namazından sonra KAVAK/ BEYKÖY mahallesi mezarlığına defnedilecektir.
Ey şehit oğIu şehit isteme benden makber, sana ağuşunu açmış duruyor Peygamber. Aziz şehitIerimizi saygı ve minnetIe anıyoruz.
CANİK SANCAĞI KAVAK KAZASI NÜFUS DEFTERLERİNDE TÜRK HANELER (1834-1844) CİVAN ÇELİK & MEHMET KÖSEOĞLU
20 yıl önce Çankırı Vali Koruması iken Törör örgütleri tarafında menfur saldırı sonucu şehit olan Polisimiz Nurettin CİNSOY'UN şehit oluuşunun 20 ncı yıldönümünde Rahmetle dualarımızla anıyoruz.
Samsun Kavak Yaşar Doğu İlkokulu öğrencileri, evlerinden topladıkları atık malzemelerle yaban hayatında yaşayan kuşlar için 200 adet yemlik yaparak doğadaki ağaçlara astı.
TSK ve ÖSO, Afrin’in stratejik öneme sahip Raco beldesini kontrolüne aldı. Afrin şehir merkezine giriş için yolu açtı 100 yıl önce son meydan savaşı İngilizler’le yapılmış, 7. Ordu’nun başındaki Mustafa Kemal, Raco’ya karargahını kurmuştu
VEZİRKÖPRÜ DEVLET HASTANESİ 2018'DE TAMAMLANACAK
Kanal İstanbul'da Kriterler Belli Oldu! Ekonomik Ömrü 100 Yıl Olacak Kanal İstanbul'un inşaat safhasının yaklaşık 5 yıl sürmesi, asgari ekonomik ömrünün de 100 yıl olması planlanıyor. Kanaldan geçiş yapabilecek gemiler için azami sınırlar ve geçilebilecek derinlik de belli oldu.
Anktartika'nın sembollerinden Adelie penguenlerinin neslinin bir süredir tükenme tehlikesiyle karşı karşıya olduğunu söyleniyordu ancak 1 buçuk milyon penguenin yaşadığı bir koloni keşfedildi
Türk ordusu ve ÖSO, Raco'yu alarak Afrin'e bir adım daha yaklaştı. Atatürk'ün 1. Dünya Savaşı'nda karargâh kurduğu Raco, 100 yıl sonra yeniden Türk ordusunun denetimine geçti.
 9  ...
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret29919
Hava Durumu