ANA SAYFA

657. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri Festivali'nin ilk gününde, Tekirdağ'ın Çorlu ilçesindeki tren kazası nedeniyle davul ve zurna çalınmayacak.
Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar'ın Milli Savunma Bakanlığına getirilmesiyle boşalan Genelkurmay Başkanlığına, Kara Kuvvetleri Komutanı Orgeneral Yaşar Güler atandı.
İngilizler, Hırvatistan'la oynayacakları yarı final maçını yönetecek FIFA kokartlı hakemimiz Cüneyt Çakır üzerinde baskı kurmaya çalışıyor.
Yeni kabinede yer alan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk'un eğitim ve öğretmenler hakkındaki görüşlerinin yer aldığı video ilgi çekiyor.
2018 Dünya Kupası'nda Fransa ile Belçika, yarı finalde karşı karşıya gelecekler.
CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNİN İLK KABİNESİ
Cüneyt Çakır, Dünya Kupası yarı finalinde Hırvatistan - İngiltere maçını yönetecek.
Yayımlanan son OHAL KHK'sı ile TSK'dan 324, Emniyet Genel Müdürlüğü'nden 1167 ve Jandarma Genel Komutanlığı'ndan 35 personelin rütbeleri alındı. Son KHK ile TSK'dan rütbeleri alınanlar kimler? Son KHK ile Emniyet'ten rütbeleri alınanlar kimler? Son KHK ile Jandarma'dan rütbeleri alınanlar kimler? İşte 701 sayılı KHK ile rütbeleri alınan isimlerin tam listesi....
ÜYEMİZ ALİ SAYGILI 'NIN TORUNU, AYŞE KOÇ 'UN OĞLU EYMEN KEREM'IN 08 TEMMUZ 2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 16:00 DA ILIM YAYMA VAKFI A SALONUNDA SÜNNET DÜĞÜNÜ VARDIR. TÜM ÜYELERİMİZ
ÜYEMİZ DURSUN SERCAN 'IN OĞLU ZAFER SERCAN' IN 08 TEMMUZ 2018 PAZAR GÜNÜ SAAT 14:00 DE KAVAK KARDELEN DÜĞÜN SALONUNDA (TREN GARI YANI) DÜĞÜNÜNE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR.
(YAŞAR OĞLU) ÜYEMİZ ALİ SAYGILININ OĞLU SENCER BURAK'IN SÜNET MERASİMİNE DAVETLİSİNİZ.
SAMİMİYET VE KARDEŞLİK BAĞLARI DAHA DA GÜÇLENMELİ. HİÇ KİMSE BİR BAŞKASININ ARDINA SIĞINARAK EL KOL HAREKETİ YAPMAMALI. ÜLKEMİZİN SAMİMİYETE BİRLİĞE KARDEŞLİĞE İHTİYACI VARDIR
 6  ...
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret29919
Hava Durumu