ANA SAYFA

Geleceğimizin umudu ve ülkemizin istikbali olan sevgili öğrencilerimize, çocuklarımızın okul başarılarında en az öğretmenler kadar katkısı olan kıymetli velilerimize, ülkemizin geleceğini inşa edecek nesillerin yetişmesine gayret gösteren değerli öğretmenlerimize ve tüm eğitim camiasına ikinci eğitim ve öğretim döneminde başarılar dilerim.
Sağlık Bakanı ve Samsun milletvekili Dr. Ahmet Demircan'ın imzasıyla yayınlanan genelgeye göre, artık acil servise giden ama durumu hafif olan ve "yeşil alan"da muayene olması gerekenlere "Yeşil Alan 1" kodu verilecek ve bu hastalara acil servisteki genel tabip muayene polikliniklerinde bakılması sağlanacak.
Kavak Belediyesi... Spordan kültüre, sağlıktan eğitime, parklardan caddelere kadar her alanda yaptığı yatırımlarla bölgenin değerini artırdı.
Maliye Bakanı Naci Ağbal, "16 yaş ve üzeri araçların hurdaya ayrılması karşılığında, yeni araç alımında 10 bin liraya kadar ÖTV indirimi sağlanacak." dedi..
Afrin'e düzenlenen Zeytin Dalı Harekatı'nı yürüten 2. Ordu Komutanı Korgeneral İsmail Metin Temel teröristlerden alınan Burseya Dağı'nda incelemelerde bulundu.
Mustafa YILDIZDOĞAN yorumu ile
ZEYTİN DALI OPERASYONU Dosta güven, düşmana korku salan Türk Silahlı Kuvvetlerimiz, ulusal güvenliğimizi ve bölgesel huzuru sağlamaya yönelik Afrin’e “Zeytin Dalı Harekâtı”nı başlattı. Gazamız mûbarek olsun! Sefer bizden Zafer Allah’tandır.
Fetih sûresi, hicretin aItıncı yıIında Hudeybiye andIaşması dönüşünde Mekke iIe Medîne arasında nâziI oIdu (indi). Yirmi dokuz âyet-i kerîmedir.
Sınırlarımızda hayal kuranlara cevap veren TSK ve devlet buyuklerimize teşekkür ederiz. Bazen barış için de savaşmak gerekir. Allah'ım yar ve yardımcınız olsun.
Samsun'da kurbanlık sahiplerine uyarı
DİVANBAŞI DERNEĞİ 2007 YILINDA Kurucu Başkan Sezahattin TEMÜRKIRAN ve 7 arkadaşı ile beraber kuruldu.
... 11 ...
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret29919
Hava Durumu