ANA SAYFA

ATATÜRK'ün Samsuna Çıkışının 100. yılında Yürüyoruz Yolunda Slogonu ile bugün saat 18:00 de SAMSUN CUMHURİYET MEYDANIN' da toplanıyoruz.
Cumalar bereket ve kurtuluş günüdür. Hayırlı güzel Cumalar dilerim.
KA-DEF Yönetim Kurulunda Mali Sekreterlik görevi tevdi edilen Dernek Başkanımız Sayın Sezahattin TEMÜRKIRAN 'a başarılar dileriz.
Kavak Dernekler Federasyonu (KA-DEF)’in 4. Olağan Genel Kurulu KA-DEF toplantı salonunda gerçekleşti. Seçime tek liste ile giren Bayram Erişgin ve yönetim kurulu delegelerden güven aldı.
Derneğimiz Üyesi Eski Başkanlarından ve Kavak İyi Parti İlçe Başkanı DURSUN SERCAN Kalp Krizi sonucu vefat etmiştir.
20 yıl önce Çankırı Vali Koruması iken Törör örgütleri tarafında menfur saldırı sonucu şehit olan Polisimiz Nurettin CİNSOY'UN şehit oluşnun 20 ncı yıldönümünde Rahmetle dualarımızla anıyoruz.
ÜYEMİZ NÜRETTİN SAYGILI'NIN GELİNİ İBRAHİM'İN EŞİ SULTAN SAYGILI BEYİN KANAMASI SONUCU HAYATA GÖZLERİNİ YUMDU.
KÖYÜMÜZ SAKİNLERİNDEN RAHMETLİ LÜTFİ SAYGILI'NIN OĞLU RECEP SAYGILI VEFAT ETMİŞTİR.
Benden eğerimi isteyin vereyim, аtımı isteyin vereyim, çаdırımı isteyin vereyim, fаkаt vаtаnımdаn hiç kimse bir kаrış toprаk istemesin vermem, veremem. Mete Han
Doğu Türkistanlı Çocuklar "Anne, Baba" diye ağlıyor ! "Bir Zulme Engel Olamıyorsanız Onu Herkese Duyurun!" [Hz. Ali]
27 Aralık, aziz milletimizin büyük bir mücadeleyle kazandığı İstiklal Savaşı'nı eşsiz mısralarla ebedileştiren milli şairimiz Mehmet Akif Ersoy’un 82. ölüm yıldönümü...
Liderlik hesapları yapan Yılport Samsunspor, Utaş Uşakspor deplasmanında Samet ve Erhan Şentürk’ün golleriyle kazandı. (2-1) Kırmızı beyazlılar, bu sonuçla zirve takibini de sürdürmüş oldu.
 2  ...
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam15
Toplam Ziyaret29919
Hava Durumu