• DİVANBAŞI DERNEĞİ
  • #EVDEKAL SAĞLIKLI KAL
  • DİVANBAŞI DERNEĞİ
  • MEMLEKETİM
  • DİVANBAŞI DERNEĞİ
  • DİVANBAŞI DERNEĞİ
  • DİVANBAŞI GİRİŞ
  • DİVANBAŞI DERNEĞİ
  • DİVANBAŞI GÖLET
  • DİVANBAŞI DERNEĞİ
  • HUZURU DOĞADA BULANLAR

BİLGİ BİRKİM HARÇ VE ÇİMENTO ALMAYA GELDİK.

KA-DEF Gençlik Kollarımızdan İlkadım Belediye Başkanı Sayın Necattin DEMİRTAŞ' a ziyaret.

GELECEK İÇİN HEP BİRLİKTE ELELE
KA-DEF Gençlik kolları Başkanımız Adem SÖKMENOĞLU '' Biz gençler olarak, geleceğin temellerini sağlam atabilmek için Büyüğümüz Başkanımız Necattin DEMİRTAŞ  ve Özel Kalem Müdürümüz Nevzat ÖZENÇ'ten Bilgi birikim harç ve çimento almaya geldik.... Tek derdimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya inşaa etmek....'' diye konuştu. 
KA-DEF Gençlik Kolları Başkanımız Adem SEKMENOĞLU Gençlik Kollarından Sorumlu Yöneticimiz Şakir ÖKSÜZOĞLU ve Gençlik Kolları Yönetimi, İlkadım Belediye Başkanımız Sn. Necattin DEMİRTAŞ'ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisinde bulundular.

  ÜZERİMİZE DÜŞEN HER GÖREVDE VARIZ
  
Başkanlık makamında sohbet ortamında gerçekleşen ziyarette konuşan KA-DEF Genel Başkan Yardımcısı Şakir Öksüzoğlu,''Biz asla insanları memleketlerine göre ayırt  etmiyoruz. Bizlerde güzel memleketimizin gelişmesi için üzerimize düşen her görevde varız, bizler hep birlikte olmalıyız ve bu birlik için her aşamada sizlerin yanındayız, şehrimize değer katacak projelerinizde ve hizmet yolunda başarılar diliyorum” diye konuştu.

                        ''GENÇLİK KOLLARI OLARAK YANINIZDAYIZ''
Konuk severliğinden ötürü Başkan Demirtaş'a teşekkür eden ve düşüncelerini ifade eden KA-DEF Gençlik Kolları Başkanı Adem Sekmenoğlu,'''' Biz gençler olarak, geleceğin temellerini sağlam atabilmek için Büyüğümüz Başkanımız Necattin DEMİRTAŞ  ve Özel Kalem Müdürümüz Nevzat ÖZENÇ'ten Bilgi birikim harç ve çimento almaya geldik.... Tek derdimiz çocuklarımıza yaşanabilir bir dünya inşaa etmek KA-DEF Gençlik kolları olarak hep yanındayız. Bundan sonra da Başkanımızın yanında olmaya devam edeceğiz. Bizler, başkanımızın daha iyi hizmetler yapmasını temenni ediyor, çalışmalarında başarılar diliyoruz'' diye konuştu.

''Bu şehri birlikte yönetiyoruz anlayışı ile yeni çalışmalara imza atacağız''
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,''Gençlerimiz bu ülkenin omurgasıdır. Sizler, sadece kendi geleceğinizden sorumlu değilsiniz. Şanlı bir tarihe sahip bu millete karşı da sorumlusunuz. Bugünün gençleri yarınımızı inşa edecek düşüncesiyle, 5 yılda gençlerimize yönelik birçok çalışma yürüteceğiz. Yeni dönemde yine ‘bu şehri birlikte yönetiyoruz’ anlayışıyla, gençlerimiz ile birlikte yeni çalışmalara imza atacağız. Gençlik Kolları Başkanımıza ve yönetim kurulu üyelerine desteklerinden ve ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederim'' dedi.
28 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Saat
Takvim
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam4
Toplam Ziyaret35752
Hava Durumu